Українa, 58002, м. Чернівці, вул. Шкільна, 1
+38 (0372) 51-78-75, +38 (050) 434-15-20, +38 (067) 373-62-60
 • Сайтдля туристів
 • Сайтдля турагенцій
Курс валют
 • 22.05.2022
 • 1 USD = 36,00 UAH
 • 1 EUR = 39,50 UAH
Главная / Румыния / Туры / Монастирі Південної Буковини (Румунія)

Монастирі Південної Буковини (Румунія)

 • Спецпропозиція!

  Тури з Чернівців

 • с 21.05.22 по 21.05.22Тривалість туру: 1 днів
 • 980 UAHЗамовити

Маршрут: Чернівці – Путна – Марджиня – Сучевіца – Ватра-Молдовіцей – Воронец – Чернівці

 

Пропонуємо вашій увазі тур в якому зібрані найбільш цікаві і гарні монастирі в Південній Буковині. Румунію можна рахувати країною церков і монастирів. В кожному місті або селі зустрічаються святі місця, куди віруючі приходять помолитися. Упродовж тура ви зможете ознайомитись з великою частиною історії Румунії та її правителів побачити невимовно гарні розписні храми, оборонні споруди. Проникнутись колоритом буковинського краю, дізнатись про унікальне досягнення румунських гончарів і ще багато цікавого.

Запрошуємо Вас в цю захоплюючу подорож разом з нами!

 

Програма туру:

День 1: Виїзд з Чернівців о 6:45 ранку.

Переїзд у монастир Путна. Монастир Путна є один з головних символів православ'я в Румунії. Заснований легендарним Стефаном чел Маре, для румунів ця місцевість не просто місце для паломництва, а щось більше - справжній символ святості, за воротами якого паломників чекає дорога в Горній Єрусалим.

Далі переїзд в село Марджиня – це комуна в окрузі Сучава. Єдине село комуни також є важливим туристичним центром, розташованим на перетині основних туристичних маршрутів в Буковині. Виготовлення чорної кераміки займає особливе місце у жителів цього села і має старі традиції. Вироблена тут кераміка має чорний колір в результаті випалення. Гончарі Марджиня вважають виготовлення чорної кераміки своїм унікальним світовим досягненням. Історики визначають, що вже 1500 років тому тут виникло гончарне ремесло. Цей древній вид народного мистецтва народився в Марджиня не випадково, а завдяки тому, що географічне положення села оточене лісами і розкинулося вздовж річки Сучевіца, де чудова за своїми технологічними властивостями глина, як ніде, придатна для виготовлення кераміки - були основними умовами для розвитку цього мистецтва.

Далі ми відвідаємо монастир Сучевіца . Монастир Сучевіца розташований в Буковині, на північному сході Румунії. Цей діючий православний монастир - один з восьми, включених до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Сучевіца була заснована в 1585-му році румунськими князями Єремією Мовілем і Симоном Мовілем. З боку монастир нагадує скоріше військовий форт, ніж культову будівлю - з усіх чотирьох сторін комплекс оточений потужними стінами, висотою в шість метрів і шириною три метри, а по кутах розташовані оборонні вежі. Парафіяльна церква Сучевіца прикрашена стародавнім розписом, характерним для багатьох церков цього регіону Румунії. Фрески покривають будівлю як всередині, так і зовні, ілюструючи найвідоміші сценки зі Старого та Нового заповітів.

Потім переїзд в монастир Ватра Молдовіца. Монастир Молдовіца - це жіночий православний монастир, розташований в селищі Ватра Молдовіца в Південній Буковині. Монастир був заснований в 1532 році Петру Рареша в якості захисного зміцнення від Османської армії. Монастир славиться своїми настінними фресками, для яких характерне переважання жовтого і синього кольорів. Сюжети стінних розписів ілюструють сцени з біблійних сказань, а також історичні події, зокрема - взяття Константинополя.

Далі переїзд в монастир Воронець. Вранці, діючий жіночий монастир. З 1993 року монастир Воронець занесли до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Монастир відомий своїм кафоліконом - церквою Георгія Переможця. Стіни цього унікального храму розписані старовинними фресками шістнадцятого століття, причому як всередині, так і зовні. Монастир Воронець заснований в 1488 році князем Стефаном Великим, а його центральний храм був побудований в рекордні терміни - менше, ніж за чотири місяці. На згадку про цю подію зберігся відповідний напис над входом.

 

У вартість включено:

 • автобусне обслуговування по маршруту;
 • послуги ліцензійного гіда по всьому маршруту;
 • супровід керівника групи;

 

У вартість не включено:

 • Вхідні квитки в екскурсійні об'єкти: дорослі 30 лей/діти 20 лей
 • Особисті витрати (обіди, вечері, сувеніри).

 

Хочете, ми організуємо цей тур спеціально для вас?

Шукаєте тур для корпоративу або для шкільної групи? Напишіть на europe@dm-tour.com.ua і ми організуємо цей тур тільки для вашої групи.

Відповідальний менеджер: Дмитро