Украина, 58002, г. Черновцы, ул. Школьная, 1
+38 (0372) 51-78-75, +38 (050) 434-15-20, +38 (067) 373-62-60
  • Сайтдля туристов
  • Сайтдля агенств
Курс валют
  • 24.01.2021
  • 1 USD = 29,15 UAH
  • 1 EUR = 35,05 UAH
Главная / Украина / Туры / Закарпатський вікенд + термали!

Закарпатський вікенд + термали!

  • Туры из Черновцов

  • с 19.09.20 по 19.09.20Продолжительность тура: 2 дней
  • 1650 UAHЗаказать


Маршрут:  Ужгород - Лумшори (купання в чанах та дегустація) - Мукачево - Косино (термали) - Берегово

Тривалість: 2 дні / 1 ніч

Можливість приєднатись до групи: Коломия, Івано-Франківськ, Калуш, Стрий

 

Історія Закарпаття була чи не найбурхливішою від всіх регіонів країни: на цих землях боролись українські та угорські повстанці, території переходили то до Румунії, то до Чехословаччини, то до Угорщини. В результаті утворився шалений коктейль культур, розваг та туристичних атракцій. На вас чекають страви угорської кухні та дегустація вина, старовинні міста і грізні фортеці, а також курорти. Ну що, поїхали?

 

ДЕНЬ 1

   01:00 - Виїзд з Чернівців в Закарпаття.

Зустріч з гідом, переїзд в старовинне гірське село Лумшори (купання в чанах).

В підніжжі найбільшої полонини українських Карпат полонини Руна знаходиться бальнеологічний курорт Лумшори, який відомий ще з XVII ст. В ньому тісно переплелися райської краси природа та елементи пекла – величезні металеві чани, в яких Вас варитимуть на повільному вогні в мінеральній сірководневій воді. Величезний чавунний чан, місткістю приблизно 2000 літрів, стоїть посередині дерев'яної колиби без даху. Його наповнюють мінеральною водою і підігрівають дровами на відкритому вогні. У чані лежать кілька каменів. Ви залазите всередину (4 - 5 осіб), а гостинний господар підкладає в багаття дрова і варить вас на повільному вогні (воду нагрівають не більше, ніж до + 43 ° C).  Для більшої насолоди можна чергувати “варіння” в чані й купання в холодній воді. Такий відпочинок окрім незабутніх вражень, приводить до оздоровлення опорно-рухового апарату та омолоджує організм на десять років.

 І влітку, і взимку процедура відбувається просто неба.

Приємна і дуже корисна процедура!

   Обід-дегустація в етноресторані - 15 страв + сливовиця та узвар (180 грн / особа). За бажанням!

  14:00 Виїзд на оглядову екскурсію Ужгородом (екскурсія по центру міста: будівля колишньої хасидської синагоги (1905), палац Фріда (1910), вулиця Корзо, старовинний католицький костел Святого Георгія, шедевр архітектури - Хресто-Воздвиженський греко-католицький собор.

Ужгородський замок, заснований в кінці IX століття слов'янським князем Лаборцем. Сьогодні тут розташовується дуже цікава і різноманітна експозиція Закарпатського краєзнавчого музею.

 

Відвідування Закарпатського музею народної архітектури та побуту просто неба - скансену.

Набережна річки Уж,  найдовша липова алея  Європи - незабутня прогулянка.

Поселення в готель. Вільний час. Ночівля.

 

ДЕНЬ 2

   07-08:00- Виселення з номерів. Сніданок в кафе.

   09:00 – збір та виїзд групи. Переїзд в Мукачево в супроводі екскурсовода, який розповідатиме цікаві факти про Закарпаття.

Відвідування Мукачівського замку «Паланок», заснованого приблизно в IX столітті – пам’ятки історії та архітектури XIV – XVIII ст. Овіяний легендами, відреставрований замок є одним з найцікавіших пам’яток Закарпаття.

 Цей визначний воєнно-архітектурний пам'ятник середньовіччя був збудований для охорони та контролю торгових і військових шляхів. Деякі джерела стверджують, що вже в ІХ-Х ст. на горі було невелике укріплення, збудоване для охорони кордонів Київської Русі за Карпатами. Спорудив замок руський князь Федір Корятович і перетворив його у свою резиденцію. Замкові стіни пам’ятають свою захисницю Ілону Зріні, що проявила дива мужності та героїзму при обороні замку.

 

Крім потужного замку в Мукачеві є ще багато цікавого: каплиця св. Мартина (XIV ст.), жіночий Миколаївський монастир на Чернечій горі (XVIIІ ст.), палац Ракоці (1663 р.) та прекрасна зелена ратуша (1903 р.).

Екскурсія в Сент-Міклош - замок любові (XV століття). Цікава екскурсія по старовинному замку, в якому зародилася велика любов. Посеред старовинного містечка Сент-Міклош розташований похмурий середньовічний замок барона Перені (XIV ст.), з цікавим інтер’єром, потаємним ходом та спальнею мужньої Ілони Зріні, в якій вона зустрічалася з графом Імре Текелі, через це його ще називають «Замок кохання». Врятував споруду художник Йосиф Бартош, який взяв її концесію.

 

13:00 Відвідування термальних джерел на вибір:

“Жайворонок” Дорослі - 2 год -200 грн., діти до 120 см - безкоштовно, 120-150 см - 2 год -100 грн

Термальні води басейнів оздоровчого комплексу «Жайворонок» відомі на всю Україну своїми лікувальними властивостями, тому що містять різноманітні мінерали та мікроелементи.

Весь секрет у тому, що вода, якою наповняються басейни комплексу, йде прямо зі свердловин глибиною 1200 м. Тобто, вона не піддається технічній або хімічній обробці. І завдяки цьому гості комплексу мають можливість відчути на собі цілющу силу термальної води.  Гарячі води нашого комплексу надходять із магматичних інтрузій у районах активної вулканічної місцевості, на які багатий Берегівський край.

Вода в термальних басейнах має на гирлі 56-58°C, тому не потребує спеціального підігріву, а навпаки, охолоджується до комфортної температури

 

Косино (Вхідні квитки: загальний - 450 грн, діти зростом до 150 см - безкоштовно, оренда шафки – 50 грн). атошники - 300грн.

На Вас чекає купання в унікальних відкритих термальних басейнах (із собою мати купальні костюми). Вода потрапляє сюди зі свердловини глибиною 1100 м. Подібні термальні джерела є тільки в Новій Зеландії, на Сахаліні, Ісландії. Температура її тримається приблизно на одному рівні - 39 градусів. Причому «підігрів» відбувається природним чином. Тут можна плавати просто неба навіть у мороз.

В аквапарку є можливість пообідати смачними стравами угорської кухні.

   16:00 Переїзд в Берегово.

   Прогулянка з гідом по центру міста. Прикордонне місто Берегово вважається найбільш "угорським" в Україні, а також є столицею виноробства Закарпаття. Пішохідна екскурсія, ознайомлення з угорською культурою, історико-архітектурними пам'ятками. Прикраса центру цього містечка – середньовічний собор Воздвиження Чесного Хреста з сонячним годинником, старовинна реформатська церква, помпезна будівля Королівського суду, «горбатий міст» – найстаріший на Закарпатті.

  17:00 Далі на нас чекає цікава екскурсія в старий льох із дегустацією вина та закусками (6 видів вина та 6 видів закусок – 110 грн\особа). За бажанням!

Виїзд додому.  Приблизний час приїзду до Чернівців 2 годині ночі

 

Вартість туру при проживанні: Дорослий Діти до 12.99 років з двома дорослими на дод. місці
В хостелі (3-, 4-х місні номери) 1650 грн. 1500 грн.
В готелі   (2-, 3-х місні номери) 1950 грн. 1800 грн.

 

У вартість включено:

проживання на базі сніданку

• автобусне обслуговування по маршруту;

• супровід екскурсовода протягом 2-х днів та всі зазначені екскурсії;

• супровід керівника групи;

• медична страховка.

 

У вартість не включено:

• особисті витрати (обіди, вечері, сувеніри).

Купання в чанах - загальний - 150 грн., діти до 12 років - 100 грн

• Купання в термальних басейнах:

“Косино” (Вхідні квитки: загальний - 450 грн, діти зростом до 150 см - безкоштовно, оренда шафки – 50 грн). атошники - 300грн.

“Жайворонок” Дорослі -2 год -200 грн. Діти до 120 см - безкоштовно, 120-150 см - 2 год -100 грн

• Вхідні квитки в замки та музеї:

1. Ужгородський замок - 45 грн. дорослий / 35 грн. студенти / 20 грн. дитячий

2. Закарпатський музей народної архітектури:  35 грн. дорослий / 15 грн. студенти / 10 грн. дитячий

3. Мукачівський замок «Паланок»: 50 грн. дорослий / 30 грн. дитячий

4. Замок Сент-Міклош: 25 грн.

• Дегустація вин в Берегово - 110 грн / ос. За бажанням!

• Обід - дегустація в етноресторані - 15 страв + сливовиця та узвар - (180 грн / ос). За бажанням!

 

Відповідальний менеджер: Дмитро   ukraine@dm-tour.com.ua