Украина, 58002, г. Черновцы, ул. Школьная, 1
+38 (0372) 51-78-75, +38 (050) 434-15-20, +38 (067) 373-62-60
 • Сайтдля туристов
 • Сайтдля агенств
Курс валют
 • 28.05.2020
 • 1 USD = 28,19 UAH
 • 1 EUR = 30,90 UAH

Новости

Главная / Новости / «Лідер року 2018» — бізнес-звершення компанії DM-тур сервіс
20 декабря 2018

«Лідер року 2018» — бізнес-звершення компанії DM-тур сервіс

За результатами дослідження Національного бізнес-рейтингу «DM-тур сервіс» визнано одним з найефективніших підприємств України у своїй галузі, а підтвердженням високого статусу, надійності й ефективності ведення бізнесу стала престижна нагорода «Лідер року 2018».

 

 

ІСТОРІЯ УСПІХУ

Як і кожне значне досягнення, ця почесна нагорода стала можливою завдяки наполегливій роботі нашого колективу й управлінським якостям керівництва, а ще — втіленням ідеї, котра знайшла відгук серед наших клієнтів і партнерів, адже будь-який бізнес неможливий без розуміння свого кола споживачів та їхніх потреб.

 • Туристичну компанію DM-тур сервіс у 2010 році заснував Дмитро Зак після своєї поїздки по Європі, в якій він вивчав туристичну галузь.
 • У 2012 році, туристична компанія стала туристичним оператором, запропонувавши ринку України власні напрямки, такі як: Болгарія, Греція, Албанія та Ізраїль.
 • З 2014 року, туристичний продукт компанії починає асоціюватися з якістю, надійністю та довголіттям, співпрацуючи с турагенціями зі всієї України.
 • У 2016 відкриваєтся перший франчайзинговий офіс у Львівській області, а згодом і у м.Сторожинець.
 • З 2016 року, і до согодні DM-тур сервіс займає перші шпальти у Національному бізнес-рейтингу найефективніших підприємств України у своїй галузі.
 • З 2018 року туристичний оператор запустив власні гарантовані автобусні тури по Європі.
 • Місія туристичного оператора DM-тур сервіс - давати клієнтам відчуття задоволення від висококласного сервісу.

 

МИСТЕЦТВО МАЛЕНЬКИХ КРОКІВ

Результати блискучого втілення ідеї — завжди на видноті й часто вражають своєю простотою, проте за лаштунками стороннього погляду залишаються дні й роки кропіткої праці й зусиль кожного працівника. Величезне значення для нас мають ті принципи роботи, котрі допомагають колективу долати труднощі на шляху до очікуваного результату, а це:

 • сервіс найвищого рівня,
 • швидкість,
 • виконання роботи в термін,
 • задоволення потреб клієнта.

На сьогодні наше підприємство пропонує клієнту такі послуги: відпочинок на морі, автобусні екскурсійні тури, продаж авіаквитків, страхування, візова підтримка та інші туристичні послуги. Нашою особливістю є: зручність пошуку турів на сайті www.dm-tour.com.ua, онлайн підтримка клієнта, високі рейтинги та оцінки наших мандрівників, довіра та щільна співпраця з турагенціями зі всієї України.

Для того, щоб запропонувати найкращу пропозицію, яка б повністю задовільняла Ваші побажання, ми постійно навчаємось, відвідуємо туристичні виставки, інформаційно - рекламні тури, сезонні семінари, самі відпочиваємо за кордоном.

 

      

 

ЗІРКОВА КОМАНДА

Звісно, рушійною силою у досягненні успіху є наш колектив, а це 12 співробітників, серед них кваліфіковані менеджери по роботі з клієнтами, менеджери по роботі з агентствами та IT-відділ укомплектований  висококваліфікованими та  досвідченими фахівцями. Ми цінуємо своїх працівників й докладаємо максимум зусиль для того, щоб кожен був задоволений своєю роботою, міг постійно розвиватися. Наші співробітники мають відзнаки, що підтверджують їхні високі трудові досягнення і є свідченням виняткової компетентності: Менеджер року НБА 2016-2018, Бренд-менеджер НБА 2018.

 

 

ПОЧЕСНА НАГОРОДА

Ми пишаємося отриманим званням «Лідер року 2018», адже це підтвердження правильності обраного шляху, свідчення ефективності нашої роботи й гарантія високої якості послуг, що ми надаємо кінцевому споживачу. Ця нагорода також відображає наші стандарти чесного й прозорого ведення бізнесу й значного внеску в економічний розвиток країни.

Національний бізнес-рейтинг уже впродовж 14 років проводить рейтингування підприємств України і на сьогодні є одним з найавторитетніших у сфері оцінювання ефективності бізнесу. 

 

Володарі нагороди – гордість України.

 

Маємо надію, що Ви і надалі будете довіряти нам організацію свого відпочинку, рекомендувати нас своїм родичам, близьким та знайомим. А ми в свою чергу, прикладемо всі зусилля, щоб виправдати Ваші сподівання.

 

З повагою колектив компанії «DM-тур сервіс».

 

Еще новости