Українa, 58002, м. Чернівці, вул. Шкільна, 1
+38 (0372) 51-78-75, +38 (050) 434-15-20, +38 (067) 373-62-60
  • Сайтдля туристів
  • Сайтдля турагенцій
Курс валют
  • 22.05.2022
  • 1 USD = 36,00 UAH
  • 1 EUR = 39,50 UAH

Новости

Главная / Новости / Чому одиноких чоловіків не заселяють в турецькі готелі, і які саме?
1 мая 2019

Чому одиноких чоловіків не заселяють в турецькі готелі, і які саме?

Багато турецьких готелів як і раніше не селять одиноких чоловіків. З даною проблемою туристи можуть зіткнутися на таких популярних курортах, як Аланія, Анталія, Белек, Кемер, Сіде і Мармаріс.

 

Проблема розміщення одиноких чоловіків як і раніше гостро стоїть в Туреччині. У багатьох місцевих готелях заборонено проживання представників чоловічої статі, які мають намір відпочити в гордій самоті. Тим більше, не дозволяється проживання двох чоловіків в одному номері. Тому у пари друзів, а також батьків, які планують відпочити в Туреччині з синами, також можуть виникнути труднощі.

Дана практика діє в Туреччині вже протягом багатьох років. Фахівці пояснюють її досить простими доводами. По-перше, одиноких чоловіків завжди підозрюють, що мета їхнього візиту - як слід погуляти. Як в прямому, так і переносному сенсі. Чомусь готельєри впевнені, що одинаки на відпочинку будуть сильно напиватися, порушувати нічний спокій, агресивно поводитися, приставати до жінок і затівати бійки. Більшість готелів в Туреччині розраховані на сімейний відпочинок з дітьми і в такому сусідстві не зацікавлені.

Відзначимо, що в відношенні самотніх жінок це правило не діє. Хоча пані, часом, можуть вести себе гірше деяких представників «сильної» статі. При бронюванні готелю чоловікам рекомендують уважно ознайомитися з інформацією для туристів. Більшість туроператорів завжди публікують окремо список готелів, які не беруть чоловіків без супутниці.

У 2019 будь-яких змін в даному правилі не передбачається і сотні, готелів по всій Туреччині як і раніше не дозволяють селитися в своїх номерах одинакам, а також чоловічим компаніям. У число таких об'єктів розміщення, зокрема, входять: Asdem Park Hotel 4 *, Catamaran Hotel 5 *, Beldiana Park, Kemer Hotel 3 *, Zena Resort 5 * - в Кемері, Acropol Beach Hotel 3 *, Adonis Hotel 5 *, Rixos Downtown Antalya 5 *, Trendy Lara 5 *, Venezia Palace Deluxe 5 * - в Анталії, Adam & Eve Hotel 5 *, Belkon Hotel 4 *, Aydinbey Famous Resort 5 *, Letoonia Golf Resort 5 *, Royal Heaven Villas 5 * - в Белеку, Jasmin Beach Hotel 4 * і Thor By Alkoclar Exclusive - в Бодрумі, Acar Hotel 4 *, Asrin Beach Hotel 4 *, Carmen Suite 3 *, Club Paradiso 5 *, Mukarnas Spa Resort 5 * - в Аланьї та інші.

 

 

Джерело

Ще новини