Українa, 58002, м. Чернівці, вул. Шкільна, 1
+38 (0372) 51-78-75, +38 (050) 434-15-20, +38 (067) 373-62-60
  • Сайтдля туристів
  • Сайтдля турагенцій
Курс валют
  • 22.05.2022
  • 1 USD = 36,00 UAH
  • 1 EUR = 39,50 UAH

Новости

Главная / Новости / 9 цікавих фактів про Каппадокію
14 января 2021

9 цікавих фактів про Каппадокію

Каппадокія вважається одним з найкрасивіших місць не тільки Туреччини, але і всього світу. Це місце, яке можна відвідувати всі чотири сезони в році.

Хто зможе сказати "ні" чудесам природи та історії, підземним містам, повітряним кулям на сході сонця, хитромудрим природним статуям "худу"?

В Каппадокії, де виробляються найсмачніші вина Анатолії, ви можете відзначити найромантичніші та особливі дні свого життя.

Ми запрошуємо вас до Каппадокії, якщо ви хочете подорожувати з сім'єю, з друзями або поодинці, відкривати нові місця, і провести час в спокої та красі.

Вивчивши Каппадокію трохи ближче, ми дізнаємось про дивовижні факти, про які ніколи не чули раніше.

 

Неймовірні відкриття французького мандрівника

У 1800-х роках французький мандрівник Пол Лукас повертається до Франції після поїздки до Каппадокії, де він публікує інформацію про "чарівних димоходах худу" і підземних містах Каппадокії. В ті роки ніхто не вірить французькому мандрівникові. Над ним навіть починають знущатися. Всі вважають, що його розповіді про подорож, - це плід уяви. Але через багато років виявляється, що французький мандрівник мав рацію. Тепер ви можете побачити замітки про подорожі Пола Лукаса в списку бестселерів Франції.

 

Каппадокія - це не місто, а регіон

Найбільш поширеною помилкою щодо Каппадокії є географія Каппадокії. Всі думають, що Каппадокія знаходиться всередині Невшехір. Насправді район під назвою Каппадокія охоплює близько п'яти міст, - Невшехір, Ніде, Кайсері, Аксарай і Киршехір, - і знаходиться в самому центрі Анатолії.

 

У Каппадокії багато підземних міст

У числі найбільш часто відвідуваних тими, хто прибуває до Каппадокії туристами місць, є підземні міста Дерінкую і Каймакли. Але крім цих двох найвідоміших підземних міст є ще багато інших. Підземні міста, які, як відомо, існують з 4 століття до н.е., є найбільш дивовижними й цікавими будівлями в Каппадокії. Ці будови, які люди створили, щоб уникнути візантійських, арабських і римських атак, сьогодні є однією з популярних точок відвідування туристами.

 

У Каппадокії було знято понад 900 фільмів, серіалів і документальних фільмів

Унікальний ландшафт Каппадокії також не пройшов повз увагу творців фільмів і серіалів. В Каппадокії, куди сотні тисяч туристів стікаються кожен рік, в 1940 році починаються зйомки фільмів і серіалів, і цей інтерес продовжує зростати з кожним роком. На сьогодні в Каппадокії було знято близько 900 фільмів, серіалів і документальних фільмів, як місцевих, так і закордонних.

 

У Каппадокії близько 600 церков

У цих церквах, які, як відомо, були створені в середньовічні роки, є досить багато малюнків і настінних написів, щоб висвітлити приховані сторінки історії. Вважається, що ці картини зроблені селянами, які боялися диявола. Ті, хто їде до Каппадокії, зможуть отримати найповніший урок історії у своєму житті.

 

Слово Каппадокія - перське слово

Назва Каппадокія походить від перського слова Katpa Tuka, що означає "країна красивих коней", і перейшло в турецьку мову як Kapadokya. Англійською мовою використовується слово Cappadocia.

 

Каппадокія є об'єктом Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО

Чи знаєте ви, що Музей просто неба Гереме, розташований в Каппадокії, знаходиться в списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО? Ця область, що охороняється ЮНЕСКО з 1985 року, є одним з найбільш рідкісних регіонів світу. Це область з 4 по 13 століття була центром монастирського життя в Анатолії. У Музеї Гереме просто неба, який став свідком особливих і містичних періодів історії, збереглися геометричні візерунки перших років християнства, а також фрески, що зображують життя Ісуса.

 

В Каппадокії є безліч варіантів як цікаво та активно провести час

Однією з найпопулярніших активностей туристів в Каппадокії є політ на повітряній кулі. Крім повітряних куль в Каппадокії, ви можете здійснити інші приємні і цікаві заходи. Це можуть бути сафарі-тур або гондольний тур. Пливучи річкою Кизилірмак на гондолі або моторному човні, можна помилуватися приголомшливим видом на гори з блакитних вод. Якщо ви любите швидкість, ми рекомендуємо вам кататися на моторному човні. Ви можете подорожувати по вибоїстих дорогах Каппадокії на квадроциклі або джипі-сафарі, преобретая враження, які ви не забудете все своє життя.

 

Класичні концерти в старих печерах

Не дивуйтеся, якщо ви почуєте звуки класичної музики, що доносяться з печер в Каппадокії. Фестиваль музики, який проходить в Каппадокії, щорічно збирає сотні туристів в цьому регіоні. У автентичній атмосфері Каппадокії ви можете насолодитися смачним вином і послухати музику.

 

Автобусний тур Яскравий дует: Стамбул та Каппадокія

 

Ще новини